Jestem Asia

Moje życie w perspektywie geograficznej to jak do tej pory: 4 kraje i 7 miast. Po ukończeniu Psychologii na UJ w Krakowie wyjechałam do Wielkiej Brytanii a następnie Holandii w ramach realizowanych projektów z obszaru rekrutacji oraz employer brandingu. Następnie wróciłam do Polski i od 12 lat moim domem stała się Warszawa. Jednak miłość do łączenia podróży z pracą ze mną została i ostatnie lata to projekty realizowane nie tylko w Polsce, ale również w Europie oraz USA.

Moją wiodącą inspiracją jest dr Brené Brown

u której miałam przyjemność uczyć się z pierwszej ręki, w jaki sposób „vulnerability” jest źródłem wszystkiego, za czym tęsknimy.

Jako pierwsza w Polsce w swojej praktyce szkoleniowej zaczęłam wykorzystywać modele The Daring Way™Rising Strong™ oraz Dare to Lead™ stworzone przez Brown.

Z dumą mogę również powiedzieć, że jako jedyna osoba z Europy, należę do jej zespołu międzynarodowych mówców Dare to Lead™ Speaking Team.Moje narzędzia, inspiracje i wiedzę stale uzupełniam i szlifuję, ale jedno się nie zmienia: serce, które wkładam we wszystko co robię.

Inspirują mnie.

Dodatkowo czerpię z różnorodnych podejść zaczerpniętych między innymi od Billa George’a i idei autentycznego przywództwa, badań Kristin Neff i Chrisa Germera nad self-compassion, radykalnej akceptacji Tary Brach oraz niezastąpionego Jima Collinsa zajmującego się rozwojem firm.

Dodaj komentarz

Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O Nas

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

Nawigacja

Zaproponuj materiał