O projekcie

Zasoby Świadomości

To miejsce, w którym zebrać chcemy wszystkie nasze najcenniejsze zasoby dostępne online dla każdego. Od linków do stron internetowych z artykułami i poradami, przez linki do książek i poruszającej muzyki, inspirujących filmów, po wszystko to do czego wracamy by budować jeszcze lepszą więź z nami samymi, a przez to z Życiem, Bogiem, Światem. Każdy z nas może dodać tu różnego rodzaju materiały (zasoby), które zostaną następnie pogrupowane w kolekcje. By przesłać nam sugestie materiałów, które warto dodać skorzystaj ze strony Przesyłania materiałów.

Prosze o przesyłanie TYLKO najbardziej wartościowych materiałów wraz z linkiem do nich (lub do ich źródła) oraz krótkim opisem, z notką o tym dlaczego właśnie je warto Twoim zdaniem polecić nam wszystkim! Nie zapomnij także o tym by się nam przedstawić!

Co dzieje się z przesłanymi materiałami?

Zostaną one zweryfikowane, autoryzowane, a następnie zaklasyfikowane do jednej lub wielu Kolekcji, by ułatwić nam wszystkim późniejsze ich odnajdywanie i przeglądanie. Wciąż poszukujemy optymalnej struktury dla tych danych, jeśli chcesz nam w tym pomóc, napisz do nas!


Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O projekcie

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

Obserwuj

Prześlij materiał