O projekcie

Zasoby Świadomości

To miejsce, w którym zebrać pragniemy nasze najcenniejsze zasoby dostępne online. Od linków do stron internetowych z artykułami i poradami, przez linki do książek i poruszającej muzyki, inspirujących filmów, po wszystko to do czego wracamy by budować jeszcze lepszą więź z nami samymi, a przez to i Życiem, Bogiem, Światem. Każdy z nas może dodać tu różnego rodzaju materiały (zasoby), które następnie pogrupowane zostaną w kolekcje. W tym celu skorzystaj ze strony Przesyłania materiałów.

Prosze o przesyłanie TYLKO najbardziej wartosciowych materiałów wraz z linkiem oraz krótkim opisem. Nie zapomnij także się nam przedstawić!

Co dzieje się z przesłanymi materiałami?

Zostaną one zweryfikowane i autoryzowane, a następnie zaklasyfikowane do jednej lub wielu Kolekcji, by ułatwić nam trafianie do nich. Wciąż poszukujemy optymalnej struktury dla tych danych, jeśli chcesz pomóc, napisz do nas!

Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O Nas

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi korzystając ze strony Przesyłania materiałów.

Nawigacja
Obserwuj