HUMAN’s Musics – Emocjonalna Podróż z Armandem Amarem

Armand Amar omawia tworzenie muzyki do filmu HUMAN. Odkryj muzyczną podróż pełną różnorodności kulturowej i…

  Oceń

  5 z 5 gwiazdek(76 ocen)
  • 77
  • Dodaj zakładkę
  • świat
  • 152
  • Oczy…

  Armand Amar omawia tworzenie muzyki do filmu HUMAN. Odkryj muzyczną podróż pełną różnorodności kulturowej i emocji.

  Armand Amar i muzyka do filmu HUMAN

  Armand Amar, kompozytor muzyki do filmu HUMAN, wyraża swoją głęboką fascynację muzyką tradycyjną, która porusza go i łączy z emocjami. Amar chciał stworzyć utwory, które oddawałyby te same emocje, co wywiady przeprowadzane w ramach projektu.

  Wizja globalna kompozytora

  Pierwsza nuta nie była dla Amara tak ważna jak globalna wizja, atmosfera, która zlałaby się z filmem i zbliżyła ludzi. Część, którą stworzył dla sekwencji mongolskiej, może być najlepszym podsumowaniem atmosfery, jaką chciał nadać filmowi.

  Relacja z Yannem Arthus-Bertrandem

  Amar podkreśla szczególną rolę, jaką dostał od Yanna Arthus-Bertranda, reżysera filmu. Między nimi istnieje silna przyjaźń i bliska relacja. Amar podkreśla intuicję Yanna i jego zdolność do prowadzenia ludzi.

  Wystawa HUMAN

  Zapraszamy na wyjątkową, 8-godzinną wystawę filmową w Fundacji GoodPlanet – Domaine de Longchamp w Paryżu. Niepowtarzalne instalacje oferują unikalne świadectwa miłości, szczęścia, ale także nienawiści i przemocy, które stawiają nas twarzą w twarz z Innym i zwracają nas ku naszym własnym życiom. Więcej informacji na www.goodplanet.org.

  Dodaj komentarz

  Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

  O Nas

  Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

  Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

  Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

  Nawigacja

  Zaproponuj materiał