Nazywam się Justyna Czekaj, jestem autorką, inspiratorką, poszukiwaczem prawdy. Wspieram kobiety w leczeniu i transformowaniu ran zadanych przez nieświadomych rodziców oraz doświadczonych w toksycznych relacjach.

Wilczycą Być – Wilczyca, Justyna Czekaj

Wilczyca jest dla mnie symbolem mojego nowego życia. Przyszła do mnie w momencie, kiedy to co było dla mnie prawdą, rodziną i życiem rozpadło się i okazało się być iluzją.

Jestem autorką, inspiratorką, poszukiwaczem prawdy. Wspieram kobiety w leczeniu i transformowaniu ran zadanych przez nieświadomych rodziców oraz doświadczonych w toksycznych relacjach. Pomagam zobaczyć programowanie z dzieciństwa, schematy myślowe i przekonania, które skutkują niekończącym się przyciąganiem toksycznych ludzi, którzy oplatają i niszczą. Inspiruję i służę pomocą w odnalezieniu własnej drogi do wewnętrznej równowagi i harmonii poprzez integrację Ciała/Umysłu/Serca i Ducha.

Moje życie definiował smutek, zagubienie i pogoń za miłością. Nie radziłam sobie lękami, depresją, potwornymi migrenami i agresją choć zewnętrznie byłam postrzegana jako bardzo szczęśliwa osoba, która wiedzie dostatnie i przyjemne życie rodzinne i zawodowe. Te pozory powodowały, że moje poczucie wstydu i zawiedzenie sobą rosło, uważałam, że mając to wszystko co mam powinnam być zadowolona tymczasem nie miałam sił, aby wstawać z łóżka.

Gubiłam się w dążeniu do perfekcji, a moje próby kwestionowania mojej rzeczywistości były bardzo szybko odrzucane przez najbliższych i powodowały, że poczucie wstydu i winy rosło.
Głęboka zmiana w moim życiu rozpoczęła się w momencie, w którym jak za dotknięciem magicznej różdżki zrozumiałam, że ja nie mogę już tak dłużej żyć. Coś musi się zmienić. Ta myśl była silna i niezaprzeczalna. Nie rozumiałam jeszcze co i dlaczego, ale wiedziałam, że moje małżeństwo potrzebuje przejść transformację. Wierzyłam, ze stworzymy nowy partnerski związek, nadzieja powoli umierała i przyszedł rozwód.

Więcej tutaj.

Dodaj komentarz

Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O Nas

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

Nawigacja

Zgłoś materiał