Odkryj jak Ula Wieja, certyfikowana trenerka PRACY Byron Katie korzysta z metody, która przemieniła jej życie i jak może przemienić Twoje.

Pierwsze spotkanie z PRACĄ Byron Katie

Ula Wieja po raz pierwszy wykonała PRACĘ Byron Katie w 2013 roku. Ta metoda pozwoliła jej zmienić własne spojrzenie na świat, który zaczęła postrzegać jako nowe, przyjazne miejsce. Od tego czasu, PRACA stała się dla niej wsparciem w życiowych sztormach.

PRACA jako Skarb

Dla Uli Wieja, każda stresująca myśl może stać się skarbem. To, co wydawało się straszne i nieprzyjazne, nagle zaczęło służyć jako nauka. Jak rozświetlanie mroku latarką, nowe spojrzenie oświecało i poszerzało jej perspektywę. W ten sposób PRACA Byron Katie pomogła jej stać się lepszą osobą, żoną i matką.

Zaproszenie do wypróbowania PRACY

Jeżeli doświadczasz kryzysu w związku, przechodzisz przez trudne zmiany w swoim życiu, przeżywasz stres w relacjach z ludźmi – Ula Wieja zaprasza Cię do wypróbowania tej metody. Zdobędziesz narzędzia przydatne w radzeniu sobie z krytyką i konfliktem. Tam, gdzie dotąd krył się strach i ból, możesz znaleźć niewidoczny wcześniej skarb.

Doświadczenie i certyfikacja

Sama testując tę metodę na sobie, za każdym razem przynosiła jej ulgę oraz głębsze zrozumienie siebie samej i innych. Początkowo stosowała ją sama, potem ze znajomymi. Następnie zapisała się do Szkoły dla PRACY w Niemczech, gdzie miała możliwość przyjrzeć się swoim stresującym myślom na każdy chyba temat. Wzięła udział w kilkuletnim szkoleniu na certyfikowanego trenera tej metody w Instytucie dla PRACY Byron Katie i uzyskała oficjalny certyfikat.

Oferta Uli Wieja

Ula Wieja zaprasza na indywidualne i grupowe sesje PRACY Byron Katie, oraz warsztaty i odosobnienia. Więcej informacji można znaleźć w zakładce SPOTKANIA.

Ula Wieja

PRACA Byron Katie pozwoliła mi zmienić moje spojrzenie na świat. Ujrzałam w nim nowe, przyjazne miejsce, o którego istnieniu wcześniej nie miałam pojęcia. Od 2013 PRACA pomaga mi przeżywać życiowe sztormy i znajduję w niej oparcie.

Każda stresująca myśl, zamiast udręką, może stać się skarbem. To, co stresujące i nieprzyjazne – nauką. Jak rozświetlanie mroku latarką nowe spojrzenie na rzeczywistość oświeca i poszerza perspektywę. Dzięki PRACY nauczyłam się lepiej rozumieć siebie i innych dzięki temu być lepszym człowiekiem, lepszą żoną i matką. Gdy rozumiesz innych lepiej możesz się lepiej z nimi komunikować i lepiej ich kochać.

Jeżeli doświadczasz kryzysu w związku, przechodzisz przez trudne zmiany w swoim życiu lub przeżywasz stres w relacjach z ludźmi , zapraszam Cię do wypróbowania tej metody. Zdobędziesz narzędzie przydatne w radzeniu sobie z krytyką i konfliktem, narzędzie do radzenia sobie z ludźmi w bardziej efektywny sposób.

Jak mówi autorka PRACY Byron Katie: proszę, nie wierz mi na słowo, tylko przetestuj to sam na sobie. Ja testuję tę metodę na sobie i za każdym razem przynosi mi ulgę oraz głębsze zrozumienie siebie i innych. Tam gdzie przedtem był ból I strach, Ty również możesz znaleźć skarby wcześniej ukryte.

Zapraszam Cię na indywidualne i grupowe sesje PRACY Byron Katie, oraz warsztaty i odosobnienia, więcej informacji na mojej stronie internetowej.

Ula Wieja

Dodaj komentarz

Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O Nas

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

Nawigacja

Zaproponuj materiał