Poznaj Magdalenę Szpilkę, położną wewnętrznych dzieci, która dzieli się swoją inspirującą podróżą od zamętu emocjonalnego do samoakceptacji.

Podróż od zamętu do prawdziwego Ja

Magdalena Szpilka, położna wewnętrznych dzieci, jest kochającą przewodniczką na drodze do odzyskania kontaktu z naszym wewnętrznym dzieckiem. Przez lata Magdalena borykała się z emocjonalnymi huśtawkami, agresją i uczuciem winy. Te trudności skłoniły ją do poszukiwania pomocy w duchowym rozwoju.

Wojna z Ego i poszukiwanie Prawdy

Rozpoczęła swą duchową wojnę z ego, chcąc zniszczyć to, co uważała za źródło swego cierpienia. Wszystko zmieniło się, gdy spotkała Susanne Billander, coacha duchowego, który pomógł jej odnaleźć prawdziwy wzorzec życia.

Odkrywanie matczynych ran z Bethany Webster

Kolejnym krokiem na jej drodze była praca z Bethany Webster, twórczynią kursu “Uzdrawianie matczynych ran”. Praca na tym kursie pozwoliła Magdalenie odzyskać szacunek do siebie, miłość do siebie i poczucie własnej wartości.

Podziękowania dla Susanne Billander i Bethany Webster

Pragnie podziękować obu tym kobietom za ich wsparcie i przewodnictwo. Ich doświadczenie i postawa wpłynęły na nią w bardzo głęboki sposób. Nazywa je “położnymi” swojego prawdziwego Ja.

Wewnętrzna transformacja i położnictwo

Magdalena podkreśla, że mimo wsparcia tych kobiet, musiała sama przejść przez ból i trudności swojej wewnętrznej transformacji. Dzięki temu teraz żyje pełnią życia, kocha siebie i jest obecna dla swoich dzieci.

Pragnienie podzielenia się doświadczeniem

Magdalena Szpilka teraz dzieli się swoim doświadczeniem i pomaga innym na ich drodze do odzyskania kontaktu z wewnętrznym dzieckiem. Jej misją jest pokazanie, że warto zajrzeć tam, gdzie najbardziej boli, aby odnaleźć prawdziwe źródło miłości do siebie.

Dodaj komentarz

Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O Nas

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

Nawigacja

Zgłoś materiał