Międzynarodowa Szkoła Jogi i Medytacji: Odkryj Archetyp Pełni

Nasza Międzynarodowa Szkoła Jogi i Medytacji to miejsce, które prowadzi Cię ku pełnemu, wielowymiarowemu doświadczeniu życia. Dążymy do odkrycia wszystkich poziomów ludzkiego doświadczenia – fizycznego, energetycznego, mentalnego i psychicznego. Naszym celem jest totalna percepcja poprzez i ponad te cztery wymiary.

Institutum: Twój cel – nasza intencja

Wierzymy w świadome życie według uporządkowanego planu, zgodnie z uniwersalnymi prawami. Nasza misja to pomoc Ci w odkryciu sposobu na życie wewnętrznym spokojem, gdzie możesz wyrazić siebie w pełni, kierując swoje zasoby w stronę własnej doskonałości. Swoją naukę opieramy na relacjach, porozumieniu i samodzielnym rozpoznaniu twojego wewnętrznego Autorytetu.

Programy Quaternity: Techniki medytacji dla Ciebie

Kernem naszych programów Quaternity jest medytacja wspomagana praktyką jogi. Medytacja to potężne narzędzie do nawiązania świadomej relacji z Rzeczywistością / Bogiem / Uniwersalnym Prawem. Ta świadoma relacja wpływa na osobowość, działanie i utrzymanie kierunku dla Twojego życia.

Medytacja ma uniwersalny charakter – oferuje metody skupienia i absorpcji dostępne dla wszystkich:

  • jako indywidualna praktyka poprawiająca relację z ciałem, oddechem, odczuciami,
  • jako wsparcie dla Nauczycieli Jogi i Medytacji, Terapeutów lub Coachów,
  • jako metoda przywracająca harmonię i świadomość współistnienia we wszelkich sferach rzeczywistości,
  • jako narzędzie pomagające określić osobisty sukces poprzez odkrycie najlepszej wersji siebie oraz źródła własnej energii.

Zapraszamy Cię do Międzynarodowej Szkoły Jogi i Medytacji – miejsca pełnego harmonii, które pomoże Ci odnaleźć drogę do twojego wnętrza.

Nasz Zespół Trenerów

Senior Lead Trainer – Sara

Nasz Senior Lead Trainer – Sara, z ponad 25 latami doświadczenia jako trener, to samouk i certyfikowany nauczyciel jogi (RYT 500). Jej codzienne rutyny medytacyjne są początkiem dnia według ważności i najważniejszej wartości. Tę pasję do dzielenia się wiedzą o tym “jak i dlaczego” zmieniła jej ostatnie dwadzieścia lat życia.

Emigracja i podróże pozwoliły jej zgłębiać medytację wschodu. Po powrocie do Polski w 2005 roku, osobista praktyka medytacji przekształciła się w pracę, stając się głównym zajęciem do tej pory.

Lead Trainer – Lindita Maria

Lindita Maria posiada 18 lat doświadczenia jako trener oraz jest certyfikowaną nauczycielką jogi (RYT 500). Urodzona w Rzymie, wychowywała się w Kanadzie i regularnie podróżowała po całej Europie oraz Azji. Skończyła pierwszy kurs nauczycielski jogi i medytacji mając piętnaście lat a rok później zaczęła wieloletnie studia kultury Indii.

Obecnie mieszka we Francji gdzie jest szefem kuchni specjalizującym się w ayurvedzie, prowadzi kursy jogi oraz zajmuje się tworzą Quaternity. Jest nieodłączną częścią naszego zespołu – bez niej nie byłoby statusu szkoły zrzeszonej w Yoga Alliance ani unikalnego kolorytu jaki dodaje swoją grafiką.

Dodaj komentarz

Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O Nas

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

Nawigacja

Zaproponuj materiał