SwiadoWiki – Wikipedia Świadomości – swiadomosc.org

Dołącz do SwiadoWiki – platformy otwartej na twórców gdzie dzielimy się wiedzą, bez reklam.

  Oceń

  5 z 5 gwiazdek(5 ocen)
  świadomość.org SwiadoWiki

  O projekcie

  Witaj na SwiadoWiki – miejscu, gdzie pasja do wiedzy spotyka się z otwartością serc i umysłów. Nasza platforma, zbudowana na fundamencie MediaWiki, jest dedykowana wszystkim, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą, odkryciami i pasjami w przystępny sposób.

  Misja

  Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, w której każdy może znaleźć i podzielić się wiedzą na dowolny temat. Wierzymy w moc wspólnej edukacji i otwartego dostępu do informacji jako narzędzia do budowania lepszego świata.

  Dla Twórców i Czytelników

  SwiadoWiki to nie tylko baza wiedzy, ale również społeczność twórców i czytelników. Twórcy mogą tutaj swobodnie dzielić się swoimi treściami, ciesząc się uznaniem autorstwa dzięki licencji Creative Commons (CC BY-NC-SA 4.0), która promuje używanie i rozpowszechnianie informacji na zasadach niekomercyjnych i na tych samych warunkach.

  Korzyści

  • Dla Twórców: Platforma daje możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców oraz budowania własnej marki osobistej czy naukowej.
  • Dla Czytelników: Dostęp do rzetelnej, wolnej od reklam wiedzy, która jest ciągle aktualizowana i wzbogacana przez społeczność.

  Otwartość na Wiedzę

  Zachęcamy do dzielenia się wiedzą, doświadczeniami i pasjami. Nasza platforma jest otwarta dla każdego, kto chce przyczynić się do jej rozwoju – niezależnie od poziomu wiedzy czy doświadczenia.

  Skontaktuj się z nami

  Masz pytania lub chcesz dołączyć do naszej społeczności? Napisz do nas! swiadomosc@swiadomosc.pl

  Dodaj komentarz

  Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

  O Nas

  Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

  Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

  Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

  Nawigacja

  Zaproponuj materiał