O sobie

Nazywam się Sylwia Kulesza.

Aurora to imię mojej Duszy.

Zapraszam Cię do mojego świata. Świata wrażliwości i empatii. Świata, w którym jest przestrzeń na to, co JEST. Na ból i radość. Na zranienia i cuda. Na gniew i płynącą z niego twórczość. Na czarną rozpacz i tętniącą w niej transformację.

„Nie sięgnie nieba drzewo, którego korzenie nie sięgają piekła”

C.G. Jung

Jestem uzdrowicielką intuicyjną, akuszerką Dusz, pedagożką w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego.

Pomagam odnaleźć wewnętrzny głos i tworzyć życie zgodne ze swoim najgłębszym „TAK”.

Wszystko, czego potrzebujesz, już jest w Tobie. Droga do tego prowadzi przez Ciebie- przez to, co przeżywasz właśnie teraz. Czasem będzie to smutek i żal, innym razem gniew i poczucie odrzucenia. Robiąc przestrzeń na to, co trudne, uznając swoje rany i prawdziwe emocje wchodzisz na ścieżkę TRANSFORMACJI.

Bo po drugiej stronie naszych największych lęków rozbrzmiewa wołanie naszej Duszy.

Pomagam je usłyszeć, towarzysząc innym w odkrywaniu ich prawdziwej natury.

Bo kiedy stajesz w swojej prawdziwe to dzieje się MAGIA.

Przez wiele lat szukałam emocjonalnego ukojenia i próbowałam zrozumieć swoje problemy. Rozwiązań szukałam w duchowości, psychologii, religii, terapiach tradycyjnych i alternatywnych. Ten blog oraz mój kanał Youtube są efektem tych poszukiwań. Dziele się tym, co mnie samej pomogło uzdrowić rany swojego dzieciństwa i nawiązać kontakt z własną Duszą i tym, co nazywam Źródłem, Siłą Wyższą, Bogiem.

Zapraszam Cię do mojego bloga, a jeśli potrzebujesz wsparcia w uzdrawianiu ran dzieciństwa, odzyskiwaniu kontaktu z własną duszą i integracji potencjału, zapoznaj się z moją ofertą.

Zapraszam również na:

Mój kanał YouTube: Aurora mówi

Strona FB: Aurora: w drodze do siebie

Instagram: @aurora_sylwia

Grupa wsparcia: grupa.zapiskiaurory.pl

Dodaj komentarz

Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O Nas

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

Nawigacja

Zaproponuj materiał