Gracjan o sobie

Urodziłem się w Polsce, ale wychowałem w Grecji, co zawsze pomagało mi łączyć ze sobą dwie różne perspektywy i sposoby myślenia.

Moją pasją jest wiedza związana ze światem wewnętrznym człowieka i jak można ją wykorzystać praktycznie by osiągnąć swój maksymalny potencjał.

Dzielę się tym czego się nauczyłem poprzez własne poszukiwania, czytanie i zbieranie wiedzy, jak i tym co odkryłem dzięki własnym doświadczeniom. Moją misją jest udostępnienie każdemu najwyższej jakości informacje, które pomogą na przykład poradzić sobie z trudnymi emocjami, osiągnąć swoje cele, odkryć swoją pasje, zrozumieć siebie i świat.  Na kanale znajdziesz też treści, które rozwijają tematy głębsze i poruszają bardziej skomplikowane zagadnienia ludzkiej psychiki i świadomości.

Dzięki publikowaniu filmów na Youtube stworzyłem społeczność pełną ludzi, którzy mają chęć do rozwoju i zdobywania wiedzy. Mam w planach napisanie książki, tworzenie kursów i organizowanie specjalnych spotkań i wykładów.

Szukam sposobów na to, żeby wygenerować więcej czasu na tworzenie filmów, na dopracowanie ich treści i formy przekazu, jak i na zrealizowanie planów dla społeczności, dlatego jestem na PATRONITE.

Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O Nas

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

Nawigacja

Zgłoś materiał