Okolice Ciała, to platforma coachingu systemowego, po brzegi wypełniona budującymi treściami.

Marianna Gierszewska o sobie

Jestem kobietą, żoną, mamą i stomiczką. Zawodowo autorką, właścicielką dwóch firm, aktywistką ciała i samo-miłości. Wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie, stworzyłam autorską metodę warsztatową, której fundamenty sięgają klasycznych ustawień systemowych. W swojej pracy, łączę głęboką pamięć ciała, wizualizacje i porządki systemowe.

Jakość, z którą przychodzę została zbudowana nie tylko poprzez wykłady, warsztaty i praktyki, ale również przez własne doświadczenia. Czteroletnia choroba, zakończona operacją ratującą życie, kreowanie swojej rzeczywistości od zera, budowanie życia opartego o odwagę, namiętności i pasję – to moje zasoby. Pisząc o swoich jakościach, chcę zaznaczyć jeszcze najważniejszych: tych, którzy byli tu przede mną. Moją mamę wraz z jej całą rodziną pochodzenia i tatę wraz z jego całą rodziną pochodzenia. Ich historie we mnie, a ja z ich historii. Z ich całości i kawałeczków. Ze strat, pragnień, spełnień i braków. Dziękuję za Was. Jesteście najważniejszym ze wszystkich dyplomów. Moja rodzina: mój, na zawsze w mocy, dyplom pochodzenia.

Więcej na stronie O mnie.

Dodaj komentarz

Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O Nas

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

Nawigacja

Zgłoś materiał