Merci! Christine Rabette

Bodhisattwa ratujący ludzi w belgijskim tramwaju. Obok ziewania i grypy, niewiele rzeczy jest tak zaraźliwych jak…

Oceń

5 z 5 gwiazdek(54 oceny)
  • 54
  • Dodaj zakładkę
  • 82

Bodhisattwa ratujący ludzi w belgijskim tramwaju. Obok ziewania i grypy, niewiele rzeczy jest tak zaraźliwych jak śmiech.

Metro w godzinach szczytu jest jednym z ostatnich miejsc, gdzie na twarzach podróżnych pojawia się uśmiech. Jeden z pasażerów nie może powstrzymać się od chichotania. U pozostałych osób w wagonie jego zachowanie zaczyna przynosić nieoczekiwane rezultaty.

Napisany i wyreżyserowany przez Christine Rabette film Merci! to przepiękny, prosty film rozgrywający się w metrze, gdzie śmiech jest trudno dostępny. W filmie wystąpił Jan Hammenecker jako zwykły człowiek, który ma zamiar odmienić dzień wszystkich innych osób w swoim wagonie. Hammenecker od tego czasu robi udaną karierę telewizyjną w Belgii.

Dodaj komentarz

Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O Nas

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

Nawigacja

Zgłoś materiał