Strona Metamorfozis Instytutu Psychologii Nowej Ziemi oferuje usługi z zakresu numerologii i hipnozy dla rozwoju osobistego.

Anna Wojtowicz-Pancerz

Z wykształcenia m.in. matematyk, z zamiłowania i natury Doradca życiowy.

Od wielu lat odkrywa przed swoimi Klientami tajemnice związane z ich naturą, które pozwalają im na przezwyciężanie trudności życiowych.

Stworzyła autorski system numerologiczny, który pozwala na trafne w 100% odczytywanie natury człowieka, odczytywanie wyzwań na aktualne wcielenie a także na przewidywanie kształtowania się rozwoju biznesu i relacji.

Od wielu lat integruje wiedzę z różnych dziedzin oraz doświadczenia związane z wieloletnim prowadzeniem własnej praktyki doradczej, tworząc autorski, kompleksowy system diagnostyczno-terapeutyczny.

W swojej pracy kieruje się Sercem i intuicją.

Michał Józef Gleczman

Praktyk i Mistrz NLP. Zajmował się hipnozą, m.in. Ericksonowską, wzorcami psycholingwistycznymi, submodalnościami,
do uzyskiwania wpływu na doświadczenia zaprogramowane w umyśle.

Aktualnie pracuje z klientami w przestrzeni serca, kierując się intuicją.

Z wykształcenia m.in. psycholog i specjalista psychoterapii uzależnień.

Od wielu lat pracuje z osobami uzależnionymi i ich rodzinami. Wiele lat pracował z osobami borykającymi się z zaburzeniami psychicznymi w publicznym systemie ochrony zdrowia.

W swojej pracy łączył klasyczną wiedzę psychologiczną z NLP. Poszukiwał rozumienia natury problemów ludzkich w różnych trendach psychoterapeutycznych.

Instytut Psychologii Nowej Ziemi

Instytut Psychologii Nowej Ziemi jest projektem realizującym działalność badawczą, wydawniczą i dydaktyczną. 

Stwarza obszar dla formalnego i naukowego spojrzenia na Koncepcję, określaną jako Psychologia Nowej Ziemi.

Ma na celu popularyzację odmiennego spojrzenia na człowieka, jego naturę, jego funkcjonowanie w świecie, które odbiega od klasycznych paradygmatów psychoterapeutycznych.

Otwiera też pole do odkrywania, badania i konfrontowania “nowych narzędzi pracy” w zakresie tworzenia nowej jakości człowieka – zdrowego i szczęśliwego.

Z uwagi na fakt, że u podstaw koncepcji Psychologii Nowej Ziemi leży m.in. fizyka kwantowa Instytut nawiązuje i prowadzi kontakty z przedstawicielami różnych dziedzin świata nauki z różnych krajów Świata.

Instytut prowadzi również działalność w formie Szkoły Terapeutów Nowej Ziemi “Metamorfozis” a także w formie sesji indywidualnych, warsztatów terapeutycznych, kursów, sympozjów i konferencji.

Rozwój osobisty przez numerologię i hipnozę

Rozwój osobisty może przybrać wiele form, ale szczególnie interesujące mogą być techniki takie jak numerologia i hipnoza. Numerologia, czyli studiowanie znaczenia liczb w życiu człowieka, oraz hipnoza, jako metoda dostępu do podświadomości, mogą być wykorzystane do głębszego zrozumienia siebie i swoich potrzeb.

Numerologia oferuje wgląd w osobiste predyspozycje i wyzwania na podstawie daty urodzenia, co może pomóc w lepszym planowaniu życiowych decyzji. Hipnoza z kolei umożliwia pracę nad wnętrzem, pomagając przezwyciężyć nieświadome blokady i wzorce.

Połączenie tych dwóch metod może prowadzić do bardziej holistycznego podejścia do rozwoju osobistego, dając narzędzia do pracy nad sobą zarówno na poziomie świadomym, jak i podświadomym.

Dodaj komentarz

Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O Nas

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

Nawigacja

Zaproponuj materiał