Zdobądź wiedzę i mądrość światowej klasy mentorów z kursów online i doświadczeń edukacyjnych na Younity. Znajdź inspirację, zdobądź umiejętności i odkryj nowe perspektywy na życie. Dołącz do społeczności ludzi dążących do satysfakcjonującego życia.

Gabor Maté o depresji i objawach traumy

Gabor Maté o podejściu zachodniej medycyny do traumy

Kim jesteśmy?

Naszym celem jest przekazanie Ci wnikliwej wiedzy oraz zapewnienie narzędzi i technik, których możesz użyć, aby zrealizować swój wewnętrzny potencjał. Jesteśmy przekonani, że wszyscy jesteśmy twórcami i twórcami własnego wszechświata. W końcu tylko Ty masz klucz do swojego dobrego samopoczucia. Masz w sobie moc, aby być szczęśliwym, zdrowym i silnym. Musisz tylko znaleźć swój własny kreatywny silnik. A pierwszym krokiem jest codzienne ćwiczenie!

Zobowiązujemy się do znalezienia najlepszych nauczycieli, mówców motywacyjnych, narzędzi i metod z całego świata i dostarczenia ich prosto do Twojego domu! Wykorzystujemy całą naszą energię, zapał, wiedzę i siłę woli, aby każdy kurs online był dla Ciebie absolutnie fantastycznym i podnoszącym na duchu doświadczeniem.

Cieszymy się, że będziemy mogli towarzyszyć Ci w Twojej podróży.

Więcej na stronie Younity.

Misja i wizja

Jesteśmy twórcami

W Younity mocno wierzymy, że jesteś twórcą własnego życia. Nikt inny poza Tobą nie może opanować sztuki Twojego prawdziwego wewnętrznego spełnienia. Masz nieskończony potencjał, który tylko czeka na odblokowanie.

Wiedza i praktyka

Naszą misją jest zapewnienie Tobie i milionom innych takich jak Ty wiedzy, narzędzi i technik, które umożliwią Ci wykorzystanie tego potencjału. Żyjemy w czasach, w których nie wystarczy wiedzieć, żyjemy w czasach, w których musimy wiedzieć, jak. W ten sposób możemy sami doświadczyć i znaleźć własną drogę.

Dostępność wiedzy

Prowadzimy hojny program stypendialny dla osób, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę, ale nie mają środków finansowych, aby to zrobić. Jeśli to ty, prosimy o kontakt z nami!

Działania charytatywne

Dbamy o to, by mieli wystarczająco dużo jedzenia, ubrań i szkół. Bo tylko wtedy, gdy upewnimy się, że wszyscy żyją w lepszym świecie, świat naprawdę stanie się lepszym miejscem!

Dodaj komentarz

Pomóż nam znaleźć wspaniałe treści

O Nas

Zasoby Świadomości to projekt mający na celu zgromadzenie pomocnych nam wszystkim, najcenniejszych zasobów dostępnych dla nas w sieci.

Jeśli korzystasz z materiałów, do których wracasz, które uważasz za wartościowe, inspirujące, poruszające, podziel się nimi proszę z nami wszystkimi.

Więcej informacji znajdziesz przechodząc na dedykowaną stronę z informacjami o projekcie.

Nawigacja

Zaproponuj materiał